Про проект

Цей розділ Путівника призначений для велотуристів та любителів активного відпочинку.
За допомогою цього путівника ви не тільки зможете вибрати найбільш цікаві маршрути для велоподорожей, але й дізнатися багато нового про історичні місця та природні об’єкти Харківської області. Усі маршрути містять детальний опис, схему, а також GPS-трек, який ви можете завантажити з сайту путівника на свій телефон або навігатор за QR-кодом. Наявність GPS-треку допоможе швидко зорієнтуватися на місцевості та не збитися з маршруту.

При використанні картографічних додатків і GPS-навігаторів у смартфоні рекомендовано попередньо закачати карти тієї місцевості, куди заплановано поїздку. Деякі частини маршрутів проходять далеко від населених пунктів і автомобільних доріг, тому на окремих ділянках може не бути мобільного зв’язку.
Під час подорожей дотримуйтесь Правил дорожнього руху, а також техніки безпеки: перевіряйте технічний стан велосипеда, правильно вибирайте одяг, не забувайте про засоби захисту (шоломи) та аптечку.
Захопливих вам подорожей!

Видавництво "Золоті сторінки" висловлює подяку Харківській обласній туристично-спортивній спілці, а також М. Ткаченко, Д. Філіпоненко, П. Младенову, Є. Каніщеву, Ю. Добровольській